המשכן החדש של הספרייה הלאומית, הדמיה
הדימויים מתוך:
התכנית בשיתוף מפמ"ר תרבות יהודית-ישראלית, משרד החינוך
כתיבה והפקה: טל ויצמן רפאל
החלון הבא
חלפה שנה, ומה השתנה?
החלון הקודם
זה כתוב בעיתון: מארצות הברית לקיבוץ

הספרייה הלאומית – מבט לעתיד

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

מדי שבוע התבונַנו יחד בתמונה מהעבר. למדנו ממנה על אירועים חשובים, על מועדים מיוחדים, על דמויות מעוררות השראה וגם קצת על עצמנו.

את החלונות לשנת תשפ"ב בחרנו לסיים לא בפריט היסטורי, אלא בתמונה מהעתיד – מבט בספרייה הלאומית המתחדשת.

הספרייה הלאומית נוסדה בשנת 1892, לפני 130 שנה. בימים אלו היא עומדת לפני מעבר למשכן חדש ונמצאת בתהליך מקיף של התחדשות. הספרייה הלאומית היא המוסד שאחראי לזיכרון הלאומי של ישראל ושל העם היהודי. היא אוספת ושומרת דברי דפוס ופרסומים מסוגים שונים שמתעדים את התרבות של ישראל ושל היהודים לצד זו של ארצות האסלאם והמזרח התיכון. בחרו ספר מהמדפים, לחצו על הלחצנים והצטרפו אלינו.

תגיות:
ארון הספרים היהודי
התוכנית בשיתוף פעולה עם מפמ"ר תרבות יהודית ישראלית.
בכל שבוע נפתח חלון למושג או אירוע הקשור לתוכנית הלימודים.
חלונות
המשכן החדש של הספרייה הלאומית, הדמיה
כתיבה והפקה: טל וייצמן רפאל