הספרייה הלאומית, ארכיון עליזה אורבך. מספר מערכת: 997012101392705171
הדימויים מתוך:
התכנית בשיתוף מפמ"ר תרבות יהודית-ישראלית, משרד החינוך
כתיבה והפקה: טל ויצמן רפאל
החלון הבא
הכדור הוא עגול, ויאללה – גול!
החלון הקודם
שבועות – ילדי הגולה מביאים ביכורים

הלו? איפה אתה? אתה פה?

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

"לֹא־טוֹב הֱיוֹת הָאָדָם לְבַדּוֹ". (בראשית א, יח)

בזכות הטלפונים הניידים אנו זמינים כמעט כל הזמן, אבל בעבר זה לא היה כך. עד לפני כמה עשורים היה אפשר להתקשר זה לזה רק מהבית באמצעות טלפונים קוויים, כאלה שמחוברים בחוט לחשמל, או מטלפון ציבורי.

תצלום זה, שצולם בשנת 1974 בירושלים, מציג תמונה טיפוסית של תאֵי טלפונים ציבוריים. טלפונים כאלה היו פזורים בכל רחבי ישראל.

השימוש בטלפון נייד גדל ברחבי העולם במהלך העשור האחרון, במיוחד בקרב ילדים ובני נוער. בחלון זה נעסוק במקומם של הטלפונים בחיינו. האם הם מפיגים את בדידותנו או מגבירים אותה?

שלשלו אסימון לחריץ, לחצו על הלחצנים והצטרפו לשיחה.

תגיות:
מעגלי חיים וחברה
התוכנית בשיתוף פעולה עם מפמ"ר תרבות יהודית ישראלית.
בכל שבוע נפתח חלון למושג או אירוע הקשור לתוכנית הלימודים.
חלונות
הספרייה הלאומית, ארכיון עליזה אורבך. מספר מערכת: 997012101392705171
כתיבה והפקה: טל וייצמן רפאל